3. janvāris! Diena, kad klausās, vērtē, palīdz!

Ir 3. janvāris.

Ir vakars! Ir sakārtotas formalitātes, ir pastrādāts “LustīgsRadio” studijā, un galu galā ir liels gandarījums par paveikto, jo vakar, 2. janvārī, daļa to, kuri cēla šo radio, bija ieradušies uz studijas atvēršanas svētkiem!

Esmu pateicīgs saviem skolotājiem – Jurim Levicam, Artūram Maculēvičam, Sergejam Beļkevičam u. c. – par atbalstu visas manas dzīves garumā. Esmu pateicīgs Saldus novada domes priekšsēdētājai Indrai Ūdrai, kura man uzticēja vadīt jaunu aģentūru „Saldus radio”. Liels paldies par uzticēšanos un palīdzību, ceļot novadam radio, kurš bija kritiskā stāvoklī.

Bet nu ir 2018. gads. Pateicoties savai iepriekšējai pieredzei radio vadīšanā, celšanā un darbā ar kolektīvu, biju gatavs iet tālāk. Paldies tiem, kas arī smīnēja.

Bet lielākais paldies tiem, kas nebija vienaldzīgi. Paldies tiem, kuri bija pamanījuši, kā izaug „Saldus radio”, paldies tiem, kuri mani atbalstīja, kad to „reorganizēja”.

Par laimi, bija un ir ļoti, ļoti daudz tādu, kas ir ar mani! Paldies jums par vārdiem un galvenokārt – darbiem. Bija tādi, kuri neatteica, kuri skrēja, palīdzēja, atbalstīja. Un ne jau runa ir par darbu vien. Esmu pateicīgs tiem, kas atbalstīja morāli. Tas deva spēku, lai ietu tālāk, un varu teikt, ka tas nav viss.

Esmu patīkami pārsteigts par cilvēkiem, kuri šajā dienā zvana, apsveic, aizrāda par nepilnībām, grib iesaistīties… Un tagad es jūtu, cik jūsu ir daudz!

Vēlreiz paldies visai lielajai komandai, kuri palīdzēja! Visus šeit es nosaukt nevaru, bet mēs esam paveikuši lielisku darbu!

Un tagad maza bilde par šodienas rādītājiem.

Esmu ļoti pateicīgs visiem, kuri šodien bija šajā mājaslapā un klausījās!

Paldies jums!

M. Bergmanis

Pieslēgušies: