Jānis Millers iesāk LustīgsRadio vakarus ar šādiem vārdiem:

Dienas paiet vienā skriešanā, kedām, sporta apaviem, laķenēm un dārza galošām kūpot. Ļaudīm tik daudz darba, daudz lielāku un mazāku ģēlu, pienākumu un citu skriešanu, kur sevi iztērēt nu tā pa krietnam. Ikkatram. Neatkarīgi no ieņemamā amata, matu krāsas, vidukļa apkārtmēra un stāvokļa sabiedrībā.
Brīdī kad Mārtiņš patīkamā vokālā būs izlasījis iepriekšējās rindas, vairums no Jums satrauktu šnobeli pie sevis noburkšķēs:”Ko tas Millers te cilā negatīvās emocijas un maitā vakaram auru!?”
Iepauzējam. Lai izbubinās tā riktīgi – paliks vieglāk!😉
Un tagad klausāmies tālāk, vēlos pavēstīt labo ziņu- ir kāds efektīvs līdzeklis kā šo ikdienas spriedzi katru vakaru no čupra nomest kā īgnam kamielim ēģiptieti. Jā, jā, Lustīgs radio arīdzan ņems Jūs savā paspārnē nešķirojot nevienu- varat būt bāls vai iededzis, 41kg smags kārtslēcējs vai profesionāls hotdogu ātrēdājs ar plašāk pašūtu bikšu dibenu, kāds Krišjānis svarīgā amatā vai kačigārs Vaģiks tepat no ciema nomales! Ja gadījumā domājat “nu ko Tu man te stum Mazdu!?”, laipni lūgti – pieslēdzaties un pārliecinaties paši!
Un lai visiem lustīgi!!! 😊 10.jūn. 2020.

Negaiss ir rimis, plūdi galā,
Saldus saulē kāds bulku vāģis žūst.
Bārdains stāvs platmalē stāv ielas malā,
No šamējā smaida pilsētas dāmas vai kūst.
Nekāda krusa, ne vētra vai posts
Šo nebiedēs itin ne mirkli,
Nedz arī vējš spēs no kājām gāzt nost,
Kaut vajadzēs laivu un irkli.
Vakara blāzmai cieši uz papēžiem minot,
Vīrelis slāj, ar mērķi jo ciešu,
Rokām kabatā sāk jautru meldiņu svilpot,
Pieliekot soli nasku un tiešu,
Pa ielu, gar ēkām, žogiem un pļavu,
Ceļ delnu, paskatās pulkstenī laiku,
Jau iztālēm pamana saulrieta studiju savu,
Kur skandina kantrī ar pilnu tvaiku!
Tas arī viss, draugi lustīgie mani,
Liksim šo mierā, paši ieņemsim vietas,
Teiksim:”Mārtiņ, nu skaļi skani!”
Un gaidīsim jaunākās kantrī lietas.
Labvakar visiem, kuri Lustīgo klausās un tam vīrelim, kurš to rada! (9.jūn.2020.)

Runā, ka īsts Lustīgā radio klausītājs no galvas zinot krāsas visām Bergmaņa žaketēm, varot atrast busiņu pēc riepu nospiedumiem un uz čuju pateikt, kad skan “Kumeliņš” pat pie izslēgta radioaparāta. Turpretī, pats Bergmaņa kungs itin viegli varot nospēlēt kantrī uz jebkura mūzikas instrumenta (izņemot Millera dāvāto akordeonu), šķelmīgi smaidīt pat iekāpis milzīga vācu doga atstātajā klucī un itin mierīgi ar balsi izbliezt pavecākam kultūras namam logu.
Nezinu, vai taisnība, vai baumas, bet droši varu teikt, ka, pateicoties kā vienai tā otrai pusei, vakari mums visiem ir patīkami un relaksējoši kā iegulšanās vannā pēc divām naktsmaiņām kačigarkā!
Sveiciens visiem! (4 jūnijs 2020.)

Haijjjjā!!! (Lasīt ar entuziastisku ķērcienu Mārtiņa Bergmaņa balsī!)
Kā tad sokas šovakar visiem kovbojiem, viņu zirgiem, vīreļiem ar milzīgām cepurēm un bifeļa ragiem rotātu Cadillac, dāmām džinsa auduma kostīmos un pilnīgi visiem pārējiem, kuriem tīkams liekas kantrī!? Ir taču feini šajā sezonā vakaros veldzēt no trimera skaņas džinkstošās ausis, iztaisnot burkānus ravējot 36 grādu leņķī saliekto muguru un izbakstīt no zobiem piedeguša šašlika paliekas tieši pie Lustīgs radio fona, vai ne? Tāpēc, neaizmirsīsim pateikties foršajam bārdainītim ar nerimstošo enerģiju un vienmēr pozitīvā smaidā tērpto ģīmi par šo iespēju!
Paldies, Mārču! Lai Tev un visiem burvīgs vakars! (2.jūnijs 2020.)

Sveicināti, visi Lustīgās ģimenes locekļi! Kur gadījies, kur ne, te Millers tā pavēlāk uzpeldējis radio viļņos un ieņēmis ērtu pozu uz peldmatrača lai izbaudītu atlikušo ētera laiku. Cerams, ka arī Jūsu vakaru neiztraucēs nekas, pat ne tā kāja, kura virs jūras lido un novēlu, lai visiem kumeliņi vienmēr tālu tiek un aiz lieveņa domas tikai pozitīvas! Un Tev, Mārtiņ, piecas minūtes sev, jo faktiski visu pārējo laiku Tu esi veltījis visiem mums! Lai skanīgi un koši! (27.maijs 2020.)

Kā jau allaž vakarā
Lustīgs radio studijā
Visā savā godībā
Nāk Bergman’s raibā uzvalkā.
Tas guni dedz un kaķi glauda
Iespējams, ka tēju bauda.
Piekārto uz galda lapas,
Skatās, kas vēl jāpabeidz, kas tapis..
Pamīņājas, piesēž beņķī,
Noliek kājas ērtā leņķī.
Izbrīvē ap pulti placi, smaida,
Kaķim miedz ar aci
Saka, laiks klāt, pogu spiež
Busiņdziesmu vaļā bliež.
Kad jau dziesmai cauri panti,
Pārliecies pār galda kanti
Jautru sveicienu mums māj :
“Labvakar, Lustīgs klausītāj!!!”

Labvakar arī Tev, Mārtiņ! (22.apr.2020.)

Gud īvning! Šovakar ārā plosās vakar minētā spēcīgā Bergmaņa brāzmas, bet mums telpās ir silti, mājīgi un feini, vai ne? Tas tāpēc, ka tur, Saldus pusē pie pults sēž mīlīgā Bergmaņa versija, kura ar šķelmīgu smaidiņu nelielas bārdeles rotātajā sejā dāsni sūta mums makten daudz pozitīvu emociju, lutina mūsu bungādiņas ar nomierinošām ziņģēm un rada kopības sajūtu!

Sveiciens visapkārt! Sākas atkal jauna nedēļa, tāpēc vēlos atgādināt, ka pirmdienas nemaz nav tik sliktas. Jā, varbūt kādam iesākušās kārtējās stundas izolācijā, varbūt kādam tieši otrādi priekšnieks sakliedzis vai kaitinošais kolēģis kļuvis vēl neciešamāks, varbūt atkal vesela nedēļa jāgaida līdz iemīļotajam svētdienas Super Bingo raidījumam… BET! jau vakara pusē Lustīgs radio ēterā pēc mazas atelpas atgriezies atkal cītīgi strādās mūsu ikdienas negludumu slīpētājs, emocionālā stāvokļa plaisu špaktelētājs, mūsu saspringto nervu sistēmu elektriķis un pozitīvu cilvēku kopā metinātājs un vienkārši galīgi sakarīgs čalis Mārtiņš Bergmanis! Tāpēc, satraukumam nav pamata, nu un kas, ka pirmdiena!? 🤷‍♂️ Lai visiem feins vakars!

Vakars. Skaistā, saulainā un arī plānāk tērptam rumpim tīri ciešamā diena ir pagājusi. Ārā krēsliņa, visi telpās, sasēduši uz neērtām taburetēm, cits sen apnikušajā dīvānā atlaidies, varbūt pat kāds ielīdis padomju daudzstāvenes čuguna vannā, kura reāli jau besī… Izklausās depresīvi? Nebūt nē! Jo kaut kas mūs vieno brīdī kad esam visvairāk nošķirti viens no otra un kā tāda Saldus puses vakara zvaigzne rāda gaismiņu mums pārvarot dzīves grumbas, apejot grūti pamanāmus celmus un izvairoties no sērgām. Varbūt jau nojaušat, ka runa iet par kantrī vēstnesi rūtainā žaketītē un fifīgu hūtīti galvā, cienījamā publika – Mārtiņš Bergmanis!!! 👏👏👏

Sveiciens visiem šovakar! Sveiciens tiem, kuri nesen atgriezušies no darbiem sapņo par garajām brīvdienām, sveiciens tiem, kuri pašizolācijā vai karantīnā klausās kā tapetes lobās un sveiciens arī tiem, kuri nekad tā īsti neko nav darījuši! Ir pienācis brīdis visiem mums savilkt ģīmi vismaz smaidam līdzīgā grimasē, lai cik nu kuram to rūpju šodien būtu bijis, jo atkal pienācis tas brīdis, kad mums palīgā steidzas mūsu vietējā mēroga Comando, īpaši lustīgas mūzikas aģents un smaidu ģenerators, izpletnis, kurš vienmēr atveras!
Labvakar, Mārtiņ! Mūsu ausis aplaudē ikreiz Tevi izdzirdot! Lai patīkams vakars tieši Tev pašam, jo mums tādu jau esi sarūpējis! 👍

Starp koronām, kompensācijām, griķiem un pustukšām pilsētas ielām kā zibens uzplaiksnī kāds stāvs ar trejžuburu kantrī dakšu rokās. Ik vakaru viņš apņēmīgu roku tver radio grožus un griež savu Lustīgo kumeļu mūsu virzienā, lai sasniegtu ik katru ar uzmundrinošu vēstījumu, lai mielotu visus ar patīkamām melodijām, lai neviens nepaliktu novārtā! Viņš ir kā nindzja, tikai skaļš. Kā Halks, bet nav dusmīgs un zaļš. Kā supermens, bet lido tikai viņa domas un emocijas. Kā Spaidermens, kuram neviens nav iekodis.
Sagaidīsim ar ovācijām mūsu Lustīgo varoni un glābēju no gariem vakariem, sveiks, Mārtiņ! 🤝

Sveiciens visiem šovakar! Visiem, kuriem karantīna, kuriem kantrī, kam pašizolācija, kam tikai izolācijas lenta, kas repatriēti un kam tepat ir ērti! Un, protams, arī Tev, Mārtiņ, mūsu Lustīgais ar lielo burtu!

Starp koronām, kompensācijām, griķiem un pustukšām pilsētas ielām kā zibens uzplaiksnī kāds stāvs ar trejžuburu kantrī dakšu rokās. Ik vakaru viņš apņēmīgu roku tver radio grožus un griež savu Lustīgo kumeļu mūsu virzienā, lai sasniegtu ik katru ar uzmundrinošu vēstījumu, lai mielotu visus ar patīkamām melodijām, lai neviens nepaliktu novārtā! Viņš ir kā nindzja, tikai skaļš. Kā Halks, bet nav dusmīgs un zaļš. Kā supermens, bet lido tikai viņa domas un emocijas. Kā Spaidermens, kuram neviens nav iekodis.
Sagaidīsim ar ovācijām mūsu Lustīgo varoni un glābēju no gariem vakariem, sveiks, Mārtiņ! 🤝

Labvakar, sveicināti un helou! Kā visiem Lustīgajiem, izskatīgajiem un citādi patīkamajiem radio ģimenes locekļiem pagāja svētki? Ar nelielu novēlošanos pievienojos kā pasažieris kādā vagonā iknedēļas Lustīgā vilciena sastāvā, kur visi omulīgi ripojam vienā virzienā kantrī ritmā klaudzošu sliežu skaņas pavadījumā. Ir ērti un jauki, mājīgas sajūtas pārņem mūsu prātus un nepavisam negribas izkāpt, vien doties tik uz priekšu, jo mēs zinām, ka tur, sastāva priekšgalā lokomotīvi vada mašīnists Mārtiņš Bergmanis, kurš atrotījis piedurknes drošu roku met krāsnī ogles liekšķeri pēc liekšķeres un rūpējas lai brauciens turpinātos. Lai visiem feins šovakar pieveiktais attālums un tiešām nevienam nerastos vēlēšanās vilcienu pamest!

Jau ceturtdiena. Nedēļa rit gana raibi un šī diena nav bijusi izņēmums. Kāds atgriezies no ikdienas gaitām cītīgi skalo ārā baciļus no bārdas, kādu, iespējams, jau vienpadsmito reizi ir sabārusi sieva par nevietā atstāto zeķu pāri, kādai varbūt tieši kaitina tas diedelnieks vīrs, kurš jau sešpadsmit dienas divas stundas un trīsdesmit sešas minūtes sola, bet nevar to čīkstošo durvju eņģi ieeļļot… Bet, vakars pēc 21:00 pratīs uz brīdi izdzēst jebkuru dienas kreņķi vai kaitinošo sīkumu un viegls smaids uzradīsies visnešpetnākajā ģīmī, par to neapnicis un nenoguris stundām rūpēsies mūsu bārdainais talismans. 😉
Paldies Tev par to, Mārtiņ!

Sveiks, Lustīgā kruīza kapteini! Atkal pienācis laiks Tev iestūrēt mūs patīkami mierīgajos ūdeņos.
Lai visiem jauks šis nelielais ikvakara ceļojums!