Mūzika un cilvēki LustīgsRadio

Varbūt nedaudz emocionāls raksts sanāks, bet… Mazliet, bet no sirds…

Tulīt būs mēnesis, kopš strādā LustīgsRadio! Darbs, kas ir bijis pirms tam, lai radio izveidotu, ir bijis liels, un tāds tas būs vēl daudzus gadus!

Tiešā ētera darbība šobrīd aktīvi norisinās darba dienās no 21.30 – 23.30 (Mārtiņš Bergmanis) un sestdienās no 9.00 – 12.00 (Ginta Riekstiņa). Tas ir laiks, kad radio klausās mani, mūsu draugi, atbalstītāji.

Ir vakari, kad pēc darba studijā ir jāparaud, jāraud aiz laimes, aiz prieka par kopā paveikto, par mūziku, ko iesūta klausītāji, par to, cik daudz tiek mīlēta, cik daudz klausītāji zina arī par Country mūziku. Jā, Latvijā esam vienīgie, kuri piedāvā jaunumus no šī žanra un vienīgais radio, kur tik daudz tiek iesaistīti arī klausītāji, tieši mūzikas izvēlē.

Esmu lepns par daudzajiem klausītājiem, kuri iesaistās, palīdz, iesaka. Un lepnums, ka to kļūst vairāk!

Bet svarīgākais ir tas, ka lielu daļu šos cilvēkus esmu iepazinis savā dzīvē, pat pirms 2o gadiem.  Un tagad mēs tiekamies vakaros pie kopīgām dziesmām, mūziķiem, mūziku, kas tika mīlēta pirms gadiem 20; 30; 40. Un šie ir cilvēki, kuri jūt, mīl un nebaidās to pateikt caur dziesmu, pateikt viens otram!

Liels paldies komanda un ikkatram klausītājam

Lai laba mūzika mūs vieno no sirds uz sirdi!

Mārtiņš Bergmanis